Kontakt

e-mail: info@mamutsro.cz
e-mail: objednavky@mamutsro.cz

PRODEJ - objednávky

Šárka Hloušková739 583 944shlouskova@mamutsro.cz
Veronika Tumakovová731 134 128vtumakovova@mamutsro.cz

PRODEJ

Jiří Březina
obchodní a výrobní ředitel
736 682 235jbrezina@mamutsro.cz
Martin Špicl
regionální ředitel Morava - jih
736 684 325mspicl@mamutsro.cz

produktoví manažeři

Tomáš Horna739 684 995thorna@mamutsro.cz
Jaroslav Krčmář604 228 849jkrcmar@mamutsro.cz
Jan Pilka739 544 273jpilka@mamutsro.cz
Milan Plšek736 485 378mplsek@mamutsro.cz
Jan Kovalčík725 449 062jkovalcik@mamutsro.cz
David Šedivý739 583 901dsedivy@mamutsro.cz
Rostislav Veselý773 741 878rvesely@mamutsro.cz
mapa prodeje

REALIZACE STAVEB

Ing. Pavel Michek
ředitel společnosti
736 505 023pmichek@mamutsro.cz
Ing. Jan Michek
manažer stavebních zakázek
736 533 634jmichek@mamutsro.cz
Martin Nekvapil
ředitel realizace staveb a nákupu
736 682 214mnekvapil@mamutsro.cz
Ing. Oldřich Kutal
hlavní stavbyvedoucí Morava
739 589 901okutal@mamutsro.cz
Václav Brom
hlavní stavbyvedoucí Čechy
732 957 149vbrom@mamutsro.cz

REALIZACE STAVEB - rozpočtáři

Jan Skřivánek, DIS.731 194 322jskrivanek@mamutsro.cz
Ing. Libor Ustohal602 295 038lustohal@mamutsro.cz
Ing. Darinka Pluháčková731 607 109dpluhackova@mamutsro.cz

NÁKUP, logistika a zásobování

Martin Nekvapil
ředitel realizace staveb
736 682 214mnekvapil@mamutsro.cz
Radomír Anděl
vedoucí nákupu
737 665 102randel@mamutsro.cz
Tomáš Seibert
referent nákupu
733 690 148tseibert@mamutsro.cz

FINANCE A ADMINISTRATIVA

Ing. Naďa Michková
účetní
736 684 318nmichkova@mamutsro.cz
Jana Březinová
účetní
734 433 303jbrezinova@mamutsro.cz
Ing. Jana Hrašková
asistentka ředitele
739 248 764jhraskova@mamutsro.cz

CERTIFIKACE, KVALITA, SPRÁVA NEMOVITOSTÍ

Ing. Milan Novák736 682 246mnovak@mamutsro.cz